Kullanıcı Kredileri

Son Güncelleme: 10.01.2021


Volplay.com kullanıcılarının, site kaynaklarını adaletli şekilde kullanmaları için kredi sistemiyle video gösterim yöntemi uygulanmaktadır.

Site genelinde; örneğin 5.95 kr şeklinde görülen değer gerçek bir para birimini ifade etmediği gibi, kredi kelimesinin ilk iki(2) harfini içerir.

Kredimi nasıl arttırabilirim?

Her yorum yaptığında hesabına 1.00 kr. aktarılmaktadır. Yorum geçersizse, aktarılan kredi geri çekilir.

Tek soruluk video anketlerini cevaplarsan, 0.50 kr. hesabına aktarılır. Aktarılan kredi hiçbir şekilde geri çekilmez.

Eğer Volplay'de mesajlaştığın bir arkadaşın varsa, sana kredi transferi yapmasını isteyebilirsin.

Video yüklersen ve yüklediğin video yayına alınırsa, 5.00 kr. hesabına aktarılır. Aktarılan kredi video yayından kaldırılsa da geri çekilmez.

Her hafta en çok giriş yapan kullanıcılar listesine girersen, 1.00 - 50.00 kr. hesabına aktarılır. Her hafta verilen kredi miktarı değişmektedir.

Yeni üye olan kullanıcıların hesabına, 1.05 kr. aktarılır. Çift üyelik açan kullanıcıların hesabı otomatik olarak silinmektedir.

Video izlerken ne kadar kesinti oluyor?

İzlenen her video için hesabından 0.01 - 0.09 kr. arasında kesinti yapılır ve kredinden düşer. Sadece video izlerken kesinti yapılmaktadır.

Kredi aktarım hızlı gerçekleşiyor mu?

Yorum yaptığında ve anketleri cevapladığında, sistem tarafından otomatik olarak kredi hesabına aktarılır.

Video yüklediğinde en geç 24 saat içinde incelenir ve video yayına alınınca kredin hesabına hemen aktarılır. İçerik editörleri video için onay vermez ve yayına almaz ise kredi yüklenmez.

Her Hafta Cuma, içerik editörleri tarafından en çok giriş yapan kullanıcılar belirlenerek, gün içerisinde hediye kredileri hesaplarına aktarılır.

Kullanıcıdan - Kullanıcıya, kredi transfer işlemi 7/24 hemen gerçekleşir. Kontroller sırasında, transferin bir şekilde hileli olduğu tespit edilirse işlem iptal edilebilir. Aynı zamanda yanlışlıkla yaptığınız transferleri bildirerek geri alabilirsiniz.

Hesabımdaki kredide düşüş olmuş?

Silinen yorumların için hesabından 1.00 kr. geri çekilir. Eğer hata olduğunu düşünürsen, buradan bize yazabilirsin.

Son zamanlarda başka bir kullanıcıya kredi transferi yapmış ve unutmuş olabilirsin. Hesabım > Kredi Transferlerim yoluyla görüntüleyebilirsin.

Neden kredi sistemine ihtiyaç duyuyoruz?

Volplay.com neredeyse tırnak kadar bütçeyle yayın yapan bir internet sitesidir. Sunucu kaynakları artan trafiği karşılayamamakta ve olmayan reklam geliriyle(Reklam yayınlamıyoruz.) yeni sunucu açılamamaktadır.

Bu sebeple bir şekilde (yorum, beğeni, sürekli giriş yapanlar ve üyelik açanlar) sadece katkı sağlayanların yararlandığı site modelini uyguluyoruz. Herhangi bir ücretli üyelik ya da gerçek parayı krediye dönüştürme vb. satışımızda bulunmamaktadır. Karaborsada satılık kredili hesaplar da, tespit edildiği anda banlanır.