Sıradışı, Güncel İçerikleri Keşfedin.

Ziyaretçilerimizin, gündeme dair seçili videolara; iyileştirilmiş kullanıcı deneyimini yaşayacakları bir platform aracılığıyla ulaşmaları için mutfağa geçtik.

Volplay'de Yayın İlkeleri

Volplay, herhangi bir kurum, kuruluşun bünyesinde olmamakta; bağımsız yayın yapmaktadır. Popüler konular, güncel içerikler dışında, izleyici isteklerine önem vererek; farklı, çeşitli video içeriklerini yayımlamaya özen gösterir. Kullanıcı dostu olmayı, önerileri dikkate almayı daima benimser.

Kurumsal'da Neler Var?

Volplay Kurumsal'da, hızlı bağlantılar aracılığı ile aradığınız bilgiye anında erişin.

Sayılarla Volplay

Volplay.com projesi, büyük fikirleri takip ederek ve öğrendiklerimizi paylaşarak, internet yayıncılığında daha iyi bir yere tırmanmayı ilke edinmiştir. 3 yıldan fazla bir süredir bu vizyondan sapmadık.
+
Video içeriği
K+
Günlük Ziyaretçi
+
İçerik Kategorisi
Kullanıcı

Son Güncellemeler

Yorum yaparak kredi kazanma ve bu kredinin video izlemelerinde kullanılması prensibiyle çalışan Kredi Sistemi yayına alınmıştır. Kayıtlı kullanıcılar, yorum yaptıkça artan kredilerini video izlerken kullanabilirler. Mevcut sistemde sadece yorumlarda kazanç sağlanır ve kazanılan tutar da sadece video izlemek için kullanılabilir. İlerleyen zamanlarda farklı kazançlar söz konusu olacaktır. Kredi tutarı gerçek bir para olmadığı gibi, bir para birimini de ifade etmemektedir. Anlaşılır olması için para ifadeleri kullanılmaktadır.

Hata Bildir | No.165

İkinci yılını geride bırakan ve yetersiz kalan arayüzün değiştirilmesi, yeni bir görünüme kavuşturulması için site genelinde tasarım güncellemeleri yapılmaya başlanmıştır. Farklı modüllerden oluşan ve bu sebeple bütünlük sağlanamayan bazı sayfaların, tek bir tasarımda birleştirilmesi hedeflenmektedir.

Hata Bildir | No.164