Volplay’in temel yayıncılık ilkeleri: Gerçeklik ve doğruluk, tarafsızlık, bağımsızlık, kamu yararı ve izleyiciye hesap verebilmektir.


Değerlerimiz ve Yayın

  Volplay, İstanbul merkezli bir video içerik yayın platformudur. Herhangi bir kurum, kuruluşun bünyesinde olmamakta; bağımsız yayın yapmaktadır. Popüler konular, güncel içerikler dışında farklı ve çeşitli içerikleri yayımlamaya özen gösterir. Kullanıcı dostu olmayı, önerileri dikkate almayı daima benimsemiştir.

Volplay içeriklerinde hiç kimseyi;
   Irkı, cinsiyeti, yaşı, sağlığı, siyasi görüşleri, sosyal düzeyi, toplum görüşü, cinsel yönelimi ve dini inançları açısından ayrıştırmaz; çocuklar, engelliler, azınlıklar gibi özen gösterilmeye ihtiyaç duyan gruplara bilinçli zarar vermemeye özen gösterir.
   Kişilerin özel yaşamını, kamu çıkarlarının gerektirdiği durumlar dışında, yayın konusu yapmamaktadır.


Sen Yönetiyorsun!

   Volplay çalışanları, sizden gelen her öneri, deneyim ve şikayeti 24 saat içinde işleme alıyor ve mutlaka cevaplıyor. Görüşleriniz platformun geleceğini değiştiriyor. Çalışanlarıyla, kullanıcıları ve ziyaretçilerle tek vücut yayın platformuyuz.

   İletişim kanallarını kullanarak vize ulaşım sağlayın. Bildirdiğiniz konunun, yayın ilkelerimizi çiğnememesi gerekmektedir.


Reklam ve Pazarlama İlkeleri

   Volplay, Türkiye'deki çeşitli etnik kültürel topluluk sebebiyle, yayınlamak üzere aldığı ticari reklamların;
   Politik ve dini ya da azınlık topluluğun çıkarlarını amaçlayan reklam anlaşması yapmaz. Dünya genel geçer ahlak anlayışına, çocuk haklarına özen gösteriyoruz. Rahatsız edici, yanıltıcı ve sahtekarlık içerdiğini düşündüğümüz reklamların yayınlanmaması için çalışıyoruz.

Selim ERSAN

Yayın Yönetmeni