Gizlilik Politikası

Son Güncelleme: 20.09.2020


Veri Koruma Güvencesi

Volplay'de kişisel verileriniz güvence altındadır. Bu çerçevede Volplay, kişisel verilerinizi tüm teknik ve idari tedbirleri alarak korur. Gerekli güvenlik düzeyi için bütün teknolojik imkanlar kullanılır.

Volplay, ziyaretçileri ya da kullanıcıları tarafından www.Volplay.com adlı web sitesi üzerinden kendisine elektronik ortamdan iletilen her türden kişisel bilgileri ve verileri üçüncü kişilere hiç bir şekilde açıklamayacaktır. Volplay, sunmuş olduğu hizmetlerin ve servislerin daha efektif kullanılabilmesi amacıyla bir çok 3. Parti kurum ve kuruluşlarla çeşitli şekillerde işbirliği yapabilir.

Bu işbirliği; reklam, sponsorluk, izinli pazarlama, veri paylaşımı ve yasal diğer ticari yöntemlerle olabilir. Volplay, iletişim faaliyetlerinde, kanunların öngördüğü şekilde izinli iletişim ve pazarlama yapacağını, ziyaretçinin isteği dışında iletişim yapmamayı, ziyaretçinin sistemden ücretsiz ve kolayca çıkabilmesini sağlayacak araçlar sunmayı beyan ve taahhüt eder.

5651 Sayılı İnternet Yayınlarını Düzenleme Kanunu

Volplay, kullanıcıların ve ziyaretçilerin IP adresini kaydedebilir ve bu kayıtları gerektiğinde; Yasa, KHK, Yönetmelik vb. hukuki zorunluluklar için kullanabilir.

Yetkili idari ve adli makamlar tarafından hukuk ve usul kurallarına uygun olarak yürütülen bir araştırma veya soruşturma doğrultusunda kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi halinde, Volplay, işlediği verileri vermekle yükümlüdür.

Bu IP adresleri, kullanıcıları ve ziyaretçileri genel anlamda tanımlamak ve kapsamlı şekilde demografik veri toplayabilmek amacıyla kullanılabilir. Volplay sitesinin 5651 sayılı yasada belirtilen trafik verisi (log) saklama yükümlülükleri ayrıca saklıdır.

Politikayı Takip Sorumluluğu

Volplay internet sitesini ziyaret ederek ve/veya kullanıcısı olarak belirtilen bu ilkelerin tümünü kabul etmiş sayılırsınız

Volplay, Gizlilik Politikası bölümünde düzeltme ve güncelleme gibi işlemleri, önceden bildirmeksizin her zaman yapma hakkına sahiptir ve dilediği zaman güncelleyebilir. Kullanıcı ve ziyaretçi, belli aralıklarla bu beyanlara ulaşarak yeni gelişmelerden haberdar olabilir.