Kullanıcı Puanları

Son Güncelleme: 10.06.2022


Volplay.com kullanıcılarının, kısıtlı site kaynaklarını adaletli şekilde kullanmaları için puan sistemiyle video gösterimi uygulanmaktadır.

Site genelinde; örneğin 595 p. şeklinde görülen değer gerçek bir para birimini ifade etmediği gibi, puan kelimesinin ilk harfini içerir.

Üyelikte verilen hediye100 puan
Her yapılan yorum için20 puan
Her cevaplanan anket için10 puan
Her okutulan barkod için250 puan
Her yüklenen video için500 puan

Puanımı nasıl arttırabilirim?

Artık kamerayla çevrendeki ürünlerin barkodunu okutarak her seferde 250 p. kazanabilirsin. Sınırlama da yok. Okutmak için basın.

Her yorum yaptığında hesabına 20 p. aktarılmaktadır. Yorum geçersizse, aktarılan puan geri çekilir.

Tek soruluk video anketlerini cevaplarsan, 10 p. hesabına aktarılır. Aktarılan puan hiçbir şekilde geri çekilmez.

Eğer Volplay'de mesajlaştığın bir arkadaşın varsa, sana puan transferi yapmasını isteyebilirsin.

Video yüklersen ve yüklediğin video yayına alınırsa, 500 p. hesabına aktarılır. Aktarılan puan, video yayından kaldırılsa da geri çekilmez.

Mevcut puanından bir kısmını ya da tamamını, 7 - 14 - 28 gün kullanmama sözü vererek, vade bitiminde güncel oranlarda ekstra puan kazanabilirsin. Hesabım > Artan Kumbaram yoluyla işlem yapabilirsin.

Yeni üye olan kullanıcıların hesabına, 100 p. aktarılır. Çift üyelik açan kullanıcıların hesabı otomatik olarak silinmektedir.

Video izlerken ne kadar kesinti oluyor?

İzlenen her video için hesabından 13 p. kesinti yapılır ve puanlarından düşer. Sadece video izlerken kesinti yapılmaktadır.

Puan aktarım hızlı gerçekleşiyor mu?

Yorum yaptığında ve anketleri cevapladığında, sistem tarafından otomatik olarak puan hesabına aktarılır.

Video yüklediğinde en geç 24 saat içinde incelenir ve video yayına alınınca puan hesabına hemen aktarılır. İçerik editörleri video için onay vermez ve yayına almaz ise puan yüklenmez.

Kullanıcıdan - Kullanıcıya, puan transfer işlemi 7/24 hemen gerçekleşir. Kontroller sırasında, transferin bir şekilde hileli olduğu tespit edilirse işlem iptal edilebilir. Aynı zamanda yanlışlıkla yaptığınız transferleri bildirerek geri alabilirsiniz.

Hesabımdaki puanlarda düşüş olmuş?

Silinen yorumların için hesabından 20 p. geri çekilir. Eğer hata olduğunu düşünürsen, buradan bize yazabilirsin.

Son zamanlarda başka bir kullanıcıya puan transferi yapmış ve unutmuş olabilirsin. Hesabım > Puan Transferlerim yoluyla görüntüleyebilirsin.