Son Güncellemeler

Volplay'de değişiklikler ve güncelleme bildirimleri


Twitter ile Üyelik Alımı

Volplay'de Twitter ile giriş özelliği aktif edildi. Artık Twitter hesabına sahip kullanıcılar hızlıca giriş ve kayıt işlemlerini gerçekleştirebilir.

Yorumlara beğenme özelliğinin aktif edilmesi

Yorum yapan kullanıcıların yorumlarına, başka kullanıcılar tarafından beğeni bırakma özeliği aktif edildi. Yoruma beğeni gönderen kullanıcılar; Yoruma Git butonu ile Yoruma Katılanlar başlığı altında görülebilir.

Hesabım sayfasında yapılan güncellemeler

Hesabım sayfasında birden fazla fonksiyonun kullanımını basitleştirmek ve daha hızlı çalışmasını sağlamak için güncelleme yapılmıştır. Daha anlaşılır bir tasarımla ve yeni özelliklerle yayına alınmıştır.

DM Fotoğraf Galerisinin Yayına Alınması

Özel mesajlaşmada sırasında gönderilmek üzere, sadece kullanıcının kendisinin görebileceği, birden fazla fotoğraf yüklenebilir galeri özelliği yayına alındı. Kullanıcılar fotoğrafları yükleyebilir ve silebilir. Ayrıca özel mesajdan gönderilen fotoğraflarda artık buraya otomatik kaydedilecektir.

Yoruma gelen cevapların kullanıcılara bildirilmesi

Kullanıcılar tarafından yapılan video yorumlarına, başka kullanıcılar tarafından yazılan cevaplar artık kullanıcılara Volplay Asistan aracılığıyla bildirilecektir. Kullanıcılar arası etkileşimin arttırılmasına yönelik çalışma yapılmıştır.

Daha eski güncellemeler, sadece yöneticiler tarafından görülebilmektedir.