Son Güncellemeler

Volplay'de değişiklikler ve güncelleme bildirimleri


Arama sonuç sayfalarının revize edilmesi

Arama sayfaların SEO URL çalışması yapılarak, url'lerin düzgün görüntülenmesi sağlanmıştır. Aynı zamanda yetişkin içerik derecelendirmesine sahip video sonuçları sansürlenmiştir. Daha anlamlı sonuçların çıkmasına yönelik iyileştirme yapılmıştır.

İçerik Editörlerinin Revize Edilmesi

Mevcut içerik editörlerinin yetkileri düşürülmüş ve sitede görevleri sona ermiştir. Mevcut ekonomik durumlar sebebiyle içerik editörü görevi tek bir kişi tarafından gönüllük esasıyla yürütülecektir. Bu süreçte tüm kullanıcılarımızda içerik göndermeye devam edebilir.

Artan Kumbaram Özelliği ve Hediye Kredilerde Değişiklik

Haftalık olarak verilen (168 Nolu Güncelleme) hediye video izleme kredisi yerine, kullanıcıların hesaplarında bulunan kredileri kumbaraya atarak, belirli gün beklettiği ve arttırarak geri aldığı, Artan Kumbara sistemi aktif edilmiştir. Bu sistemle birlikte kullanıcılar, hediye kredilerini kendi kazandığı için haftalık kredi dağıtımı durdurulmuştur.

Kayıt ve giriş panelinin tamamen yenilenmesi

Giriş ve Kayıt panellerinin tasarım olarak ihtiyacı karşılamadığına yönelik tespitler sonucunda, güncellenerek yeni görünüme kavuşturulmuştur. Yeni çalışma ile günün saatlerine göre farklı mesaj ve görsellerle kullanıcıları karşılamaktadır.

Mesajlaşma modülünü hızlandırma çalışması

Yoğun saatlerde yavaş çalıştığına dair gelen şikayetler üzerine, özel mesajlaşma sistemi tekrar elden geçirilerek hızlandırılmış ve yavaş çalışmaya yönelik problemler ortadan kaldırılmıştır.

Daha eski güncellemeler, sadece yöneticiler tarafından görülebilmektedir.