Gülin İyigün Kimdir? Baştan Çıkartıcı, Seksi Kadın Olmak

Gülin İyigün Kimdir? Baştan Çıkartıcı, Seksi Kadın Olmak

18 Şubat 1983'te İstanbul'da dünyaya gelen sinema ve dizi oyuncusu Gülin İyigün, oyunculuk hayatına ilk olarak üniversite yıllarında başlamıştır. 1.68 cm boyunda olan güzel oyuncu bir çok dizi ve reklam filminde rol almıştır. Çocuklar Duymasın dizisindeki Haluk'a aşık genç kadın Tutku karakteriyle tanınmaya başlayan güzel oyuncu, oyunculuk hayatına ilk olarak kadına şiddet ve trafik ile ilgili Kamu Spotu reklamları ile başlamış ve ardından tanınmış bir çok firmanın reklam filminde oynayarak kariyerine devam etmiştir.

Gülin İyigün ilk kez 2011 yılında dizi sektörüne adımını atarak TV izleyicisi ile buluşmuştur. Tek Başımıza adlı dizide rol alan İyigün, bu diziden sonra Seksenler dizisinin oyuncu kadrosuna girmeyi başarmıştır. Ardından Analı Oğullu, Rumuz Cavidan ve Galip Derviş adlı dizilerde de rol alan Gülin İyigün, oyunculuk kariyerinin yanında bir de yoga eğitmenliği yapmaktadır.

Televizyon izleyicisi tarafından tanınmaya başlandığı yapım Çocuklar Duymasın adlı dizidir. Bu dizide Tutku karakterinin başarılı bir şekilde canlandırdı.

Çocuklar duymasın dizisi senaryosuna göre, Haluk ve Meltem'in arasına giren genç ve alımlı kadına can vermektedir. Haluk'u baştan çıkartıcı davranışları ve Meltem'e karşı sinsi planları yapan Tutku karakterini canlandırdığı için izleyicinin öfkesini kazanmıştır.

Kendisine öfke duyan izleyici sayesinde, etkili oyunculuğunu kanıtlayan İyigün, dizi dışında özel yaşamında da tehdit edildiğini bir röportajında dile getirmiştir.